Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 11. Сезон 2015.

2 липня, 2015

28 червня відбулися матчі 11 туру туру Чемпіонату Коломийського району з футболу. ФК Угорники приймали принципого суперника - Метеор з Жукотина. Саме Метеор на даний момент займає другу сходинку і саме ця команда вибила нашу команду з розіграшу Кубку.

Перед початком матчу ФК Угорники зіткнулися з певними кадровими проблемами. Не зміг допомогти команді Іванців Сергій. З травмами на поле вийшли два кращі бомбардири Фірсов Артур і Курдибанюк Віталій. А в другому таймі через травму поле покинув Іванців Максим.

Матч розпочали: Кудла Мафтій, Ольшанецький Олег, Кваснюк Михайло, Кондрат Михайло, Гурак Володимир, Дзісяк Михайло, Кучер Дмитро, Іванців Роман, Курдибанюк Віталій, Іванців Максим, Фірсов Артур. На заміну виходили Данищук Євген та Баюрчак Дмитро.

Матч розпочався без розвідки з боку наших футболістів. Хороші моменти мали Фірсов Артур, Іванців Максим, Дзісяк Михайло. Та ударам бракувало точності. Гості також мали моменти. Так в одному з них наш голкіпер ціною жовтої картки ліквідував загрозу біля воріт ФК Угорники

В другому таймі нашим футболістам вдалося відзначитися. Гол на рахунку Данищука Євгена. Здавалося гру вдасться довести до перемоги. Але через прикру помилку арбітра, який додав замість 5 хвилин цілих 8 хвилин, гості на останній доданій хвилині зрівняли рахунок з пенальті.

Після цього був прикрий інцидент з вболівальниками нашої команди, які прагнули пояснень від головного арбітра. Але рахунок так і залишився 1:1. А сьогодні після засідання КДК нашій команді винесли попередження за недотримання порядку на стадіоні. Розуміємо, що ці емоції спровокували в певній мірі дії арбітра, але надіємося на подальше розуміння вболівальників з Угорник та Отинії і коректне поводженя на стадіоні.

28 червня, 2015 ФК Матеївці – ФК Сопів   2:5

Після 11 турів наша команда зберігає 3-очковий відрив від Жукотина.

А вже в наступну неділю знову центральний матч туру за участю нашої команди - гра в Струпкові з грізним суперником. Запрошуємо вболівальників підтримати команду в непростий час, коли травми провідних футболістів не дають змоги показувати той рівень футболу, який сподобався з самого початку чемпіонату.