Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 14. Сезон 2013.

5 серпня, 2013

4 серпня відбулися матчі 14 туру в чемпіонаті Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники приймала вдома ФК Жукотин.

ФК Угорники поступилися з мінімальним рахунком 0:1. Гол в складі суперника забив Синчук Ярослав, який перше коло грав в Коршеві і відзначився 14 голами. Якщо в першому таймі ФК Жукотин виглядав краще, то вже другий тайм пройшов з деякою перевагою ФК Угорники. Двічі стійка воріт врятувала суперника і надійна гра голкіпера з Жукотина - в результаті програш.

ФК Угорники грали в такому складі: Флярковський Віталій, Півнюк Сергій, Соботник Петро, Паньків Станіслав, Мельник Михайло, Кінащук Андрій, Іванців Максим, Кваснюк Михайло, Микицей Віталій, Скотар Василь, Хоміцький Любомир, Снітко Володимир.

Юнацький склад взяв реванш і виграв з рахунком 2:0. Варто відзначити впевнену гру молодого голкіпера юнацького складу - Ясінського Петра. Саме завдяки його вдалій грі ворота