Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 19. Сезон 2015.

30 серпня, 2015

29-30 серпня відбулися матчі 19 туру Чемпіонату Коломийського району з футболу. Відразу два матчі туру були центральними. В Отинії ФК Угорники приймали ФК Сопів. А Спартак зі Струпкова грав домашню гру з Жукотином. При позитивному результаті в Струпкові і виграші в домашньому матчі, ФК Угорники відривалися б від переслідувачів на 4 очки.

Своїх вболівальників наша команда сповна порадувала як в першому, так і в другому таймах. Спочатку свій перший гол в сезоні забив Дзісяк Михайло після вдалої передачі Шпільчака Сергія. Згодом наші футболісти пропустили після флангової атаки ФК Сопова. Але ще в першому таймі Кваснюк Михайло забив другий гол.

Другий тайм гості почали активніше. Так тривало до третього голу в ворота Сопова, який забив Іванців Сергій. Та інтригу Сопову вдалося практично відразу відновити. Після непорозуміння перед штрафною, гості дальнім пострілом забили другий гол. Але знову ж вболівальникам не довелося довго чекати на голи. Спочатку Іванців Максим, а пізніше Данищук Євген довели рахунок до розгромного.

Своє завдання ФК Угорники  виконали і чекали результату зі Струпкова. Але жукотинські футболісти довели, що не випадково займають другу сходинку і є переможцями Кубку Коломийського району з футболу. Матч ФК Жукотин виграв з рахунком 2:1.

30 серпня, 2015 "Княгинин" Підгайчики – "Довбушівець" Печеніжин 0:1 2:1

Після 19 турів наша команда займає першу сходинку. На 1 очко відстає ФК Жукотин. На 4 очки - ФК Сопів. Вся боротьба ще попереду.

В неділю, 6 вересня, наші футболісти гратимуть на виїзді в Верхньому Вербіжі. Бажаємо тільки перемоги і хорошої гри. Запрошуємо вболівльників підтримати нашу команду в цьому матчі.

Теги: фк угорники, фк сопів, дзісяк михайло, кваснюк михайло, іванців максим, іванців сергій, данищук євген