Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 23. Сезон 2013.

29 вересня, 2013

29 вересня відбулися матчі 23 туру в чемпіонаті Коломийського району з футболу. Наші футболісти грали на виїзді у Струпкові.

Юнацький склад не зміг здолати свого суперника, поступившись на останніх хвилинах з рахунком 3:2. Двічі за юнаків забив кращий бомбардир юнацького складу - Данищук Євген. Варто також зауважити, що суперник грав дуже грубо. Тому ж Данищуку 4 рази надавали медичну допомогу. За результатами 23 туру наші юнаки залишилися на 4 сходинці в турнірній таблиці.

Матч дорослого складу за рівнем пристрастей на футбольному полі відповідав всім вимогам справжнього дербі. На жаль через не зовсім об'єктивне суддівство наша команда зійшла з футбольного поля, протестуючи таким чином проти того, як суддя трактував певні епізоди. Вже до 40 хвилини в наші ворота було призначено 2 пенальті і вилучено гравця. Рахунок на момент зупинки матчу був 2:1 на користь суперника. Саме такий рахунок зафіксовано в протоколі матчу.

За ФК Угорники в цьому матчі грали Флярковський Віталій, Гречух Іван, Півнюк Сергій, Кваснюк Михайло, Соботник Петро, Кінащук, Андрій, Паньків Станіслав, Іванців Максим, Пентелюк Олег, Шайбан Ігор, Кучер Дмитро.

"Спартак" Струпків – ФК Угорники 3:2 2:1

Наступний матч ФК Угорники гратимуть на виїзді в Малій Кам'янці. Бажаємо перемоги нашій команді.