Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 23. Сезон 2015.

27 вересня, 2015

26 вересня було зіграно суботній матч 23 туру ФК Жукотин - ФК Сопів. На полі зустрілися дві команди, які ведуть боротьбу за медалі чемпіонату. Гравці Сопова розуміли, що в разі поразки можуть взагалі опинитися поза призовою тройкою, тому з перших хвилин заволоділи ініціативою і впродовж першого тайму забили двічі. Початок другого тайму розпочався з атак футболістів ФК Жукотин, але знову забив ФК Сопів. Здавалося б, що сопівчани вже не випустять перемогу, але спочатку гол Жукотина і автогол власного захисника змусили вболівальників засумніватися в цьому. Але декілька небезпечних атак ФК Сопів все ж витримав і здобув важливу перемогу, яка дозволяла команді ФК Угорники, в разі успішного результату з Коршевом, відірватися на 9 очок в турнірній таблиці.

27 вересня відбулися решту матчів 23 туру. Наша команда приймала Сокіл з Коршева, який був надмотивованим реабілітуватися за поразку 5-0 на власному полі. Матч розпочався з привітання одного з арбітрів - Турянського Євгена, який саме в цей день святкував свої 66 років. Потім вдалої і видовищної гри командам побажав перший заступник голови обласної ради Левицький Олександр. А після цього команди без розвідок почали гру.

Наші футболісти вдало контролювали гру і вже в першому таймі в ворота Коршева влетіло 3 голи. Відзначилися двічі Фірсов Артур і Іванців Сергій. Після перерви гостям вдалося відквитати один м'яч. Гол на рахунку колишнього гравця нашої команди - Паньківа Станіслава. Та це ще більше розізлило нашу команду і знову 3 голи влетіло в ворота Коршева. Відзначалися Іванців Сергій зі штрафного і двічі Качан Ярослав.

27 вересня, 2015 "Княгинин" Підгайчики – ФК Матеївці   2:2

Перемога дозволила відірватися від ФК Жукотина на 9 очок, в якого ще є перенесена домашня гра з ФК Хлібичином (буде зіграна 1 жовтня) та зберігся відрив в 10 очок від ФК Сопова.

В неділю, 4 жовтня, наші футболісти їдуть в Воскресинці. Це буде остання гра в гостях в цьому чемпіонаті. Бажаємо тільки перемоги і вдалої гри. Запрошуємо вболівльників підтримати нашу команду в цьому принциповому протистоянні.

Теги: фк угорники, сокіл коршів, іванців сергій, качан ярослав, фірсов артур