Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 8. Сезон 2013.

2 червня, 2013

2 червня відбулися матчі 8 туру в чемпіонаті Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники приймала вдома команду "Прут" Семаківці.

Прут нашим футболістам не вдалося пройти. Минулий домашній матч програли Пруту з Воскресинців, не змогли здолати й семаківський. А починалося все дуже добре. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на нашу користь, плюс велика кількість нереалізованих моментів. А в другому таймі чи то банальне невезіння, чи значною мірою розслабленість і впевненість в кінцевому результаті - і в підсумку 4 пропущені голи. Хтось буде звинувачувати голкіпера, хстось шукати вину інших футболістів. Але програла команда. І програла по ділу. Поки що нам потрібно вчитися грати до кінця в таких команд, як Семаківці і Воскресинці. Прикрий програш - 7 місце після 8 турів. Турнірна дистанція ще досить довга, тому бажаємо нашим футболістам знайти свою гру і нарешті порадувати угорницького вболівальника перемогою на рідному стадіоні.

ФК Угорники грали в такому складі: Цінявський Іван, Гречух Іван, Соботник Петро, Кваснюк Михайло, Інгльот Роман, Паньків Станіслав, Кочай Богдан, Микицей Віталій, Баюрчак Дмитро, Хоміцький Любомир, Злепко Петро, Мельник Михайло, Гулій Юрій, Малашинський Богдан. Голи забивали Роман Інгльот і Богдан Кочай.

Юнацький склад виграв з рахунком 3:1. Юнаки після 8 туру розмістилися на 4 місці в турнірній таблиці.

"Нива" Мала Кам'янка – ФК Верхній Вербіж 2:2 1:2

Фотозвіт матчу можна переглянути в галереї.

Наступний матч наша команда зіграє в Лісному Хлібичині 9 червня. Запрошуємо вболівальників їхати разом з командою і вболівати за наших футболістів в принциповому дербі.