Кубок Івано-Франківської області з футболу

ФК Угорники - "Придністров'я" Тлумач

7 вересня, с. Угорники, стадіон "Центральний"

Головний арбітр: Морозюк Богдан (м. Івано-Франківськ).

Асистенти арбітра: Микитин Петро (м. Калуш), Будункевич Мар'ян (м. Івано-Франківськ).

Склад команди ФК Угорники: Павлюк Назар, Ольшанецький Богдан, Ольшанецький Олег, Бойків Андрій, Гурак Володимир, Шпільчак Сергій, Валько Олександр, Іванців Максим (к), Федорук Роман, Щербина Василь, Данищук Євген. Запасні гравці: Марчук Ігор, Курдибанюк Віталій, Бекеша Павло, Прокопів Назар, Герега Володимир, Моголівський Зіновій.

Склад команди "Придністров'я" Тлумач: Гавадзюк Ігор, Канюк Андрій, Кавінський Василь, Павлюк Богдан, Кулик Михайло, Долотко Ігор, Чопик Михайло, Самочко Андрій, Гапончук Дмитро, Федорюк Володимир. Запасні гравці: Горбатий Роман, Костюк Володимир, Телепчук Петро, Рій Володимир, Смикавчук Володимир, Кучера Василь.

Голи: Ольшанецький Богдан (35), Іванців Максим (38), Данищук Євген (67) - Гапончук Дмитро (74).

Попередження: Шпільчак Сергій (67), Ольшанецький Олег (73), Курдибанюк Віталій (86) - Костюк Володимир (54), Долотко Ігор (90+1).

7 вересня відбулися матчі попереднього етапу Кубку Івано-Франківської області з футболу в сезоні 2017/2018. ФК Угорники приймали команду першої ліги - "Придністров'я" Тлумач. Гра для нашої команди була дуже не простою, але вдалося реалізувати практично всі свої моменти.

Вже на першій хвилині матчу Іванців Максим мав хороший момент, але виручив голкіпер Тлумача Гавадзюк Ігор. Проте наші футболісти таки добилися свого. Після навісу зі штрафного м'яч в сітку вколотив Ольшанецький Богдан.

Через декілька хвилин свій черговий гол забиває Іванців Максим.

Після перерви в Тлумачі відбулося декілька замін. Але все таки відзначитися вдалося ФК Угорникам. Данищук Євген скористався неузгодженістю в діях захисту суперника і забив третій гол. Після цього наші футболісти почали більше приділяти уваги захисту, проте помилка на 74 хвилині матчі призвела до голу в наші ворота. Та на більше гості не спромоглися.

Інші результати попереднього етапу:

Хутровик" (Тисмениця) – "Кремінь" (Пістинь) – 3:2 (осн. 2:2)
"Вовки" (Вовчківці) – "Покуття" (Снятин) – 3:2
"Нептун-Покуття" (Заболотів) – "Бескид" (Надвірна) – 0:6
"Касова" (Бовшів) – "Вихор" (Ямниця) – 1:2
"Медик-Лісівник" (Солотвин) – "Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) – 2:2 (осн. 1:1, дод. 1:1, пен. 5:4)
"Старт" (Гвіздець) – "Нафтовик" (Долина) – 0:6
ФК "Рогатин" (Рогатин) – ФК "Турка" (Турка) – 2:1
СФК "Богородчани" (Богородчани) – ФК "Битків" (Битків) – 1:2
ФК "Угорники" (Угорники) – "Придністров'я" (Тлумач) – 3:1
"Черемош" (Верховина) – "Карпати" (Болехів) – +:– ("Карпати" Болехів відмовились від участі у Кубку області)

Отже, в наступну стадію розіграшу обласного Кубка вийшли:

учасник чемпіонату ААФУ, діючий чемпіон області – "Покуття" (Коломия);

9 команд ПЕРШОЇ ліги – ФК "Галич", НФК "Бурштин", "Колос Городенківщини" (Городенка), ФК "Калуш", "Карпати" (Брошнів-Осада), "Бескид" (Надвірна), "Вихор" (Ямниця), "Нафтовик" (Долина), ФК "Битків";

6 команд ДРУГОЇ ліги – "Хутровик" (Тисмениця), "Вовки" (Вовчківці), "Медик-Лісівник" (Солотвин), ФК "Рогатин", ФК "Угорники", "Черемош" (Верховина).

Жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубку області з футболу відбудеться 15 вересня (п'ятниця) о 15-й годині в приміщенні офісу Івано-Франківської обласної федерації футболу

Теги: фк угорники, придністровя тлумач, кубок області, ольшанецький богдан, іванців максим, данищук євген