Першість другої ліги Івано-Франківської області з футболу

Головний арбітр: Римарчук Любомир (смт. Рожнятів).

Асистенти арбітра: Морис Василь (м. Калуш), Вангела Олег (м. Калуш).

Склад команди "Хутровик" Тисмениця: Макогоняк Андрій, Семків Андрій, Смикавчук Сергій, Василюк Михайло, Беспалов Сергій, Пентелюк Олег, Гришко Іван, Хайнус Роман, Ярославський Віталій, Байдюк Юрій, Кордяк Сергій. Запасні гравці: Луцький Андрій, Тимуш Валентин, Стефінка Василь, Смучок Володимир, Петруняк Сергій, Грицанюк Василь, Велигорський Ігор.

Склад команди ФК Угорники: Марчук Ігор, Ольшанецький Богдан, Ольшанецький Олег, Бойків Андрій, Гурак Володимир, Шпільчак Сергій, Валько Олександр, Іванців Максим (к), Федорук Роман, Щербина Василь, Данищук Євген. Запасні гравці: Павлюк Назар, Курдибанюк Віталій, Бекеша Павло, Герега Володимир, Баюрчак Дмитро, Фірсов Артур.

Голи: Гришко Іван (41), Пентелюк Олег (87) - Шпільчак Сергій (2), Щербина Василь (6, 18, 50), Іванців Максим (33), Бекеша Павло (49).

Попередження: Макогоняк Андрій (1), Беспалов Сергій (18), Байдюк Юрій (24).

Гра в Тисмениці завершувала цикл виїзних вересневих ігор для ФК Угорники. І враховуючи той факт, що в попередніх 4 виїзних іграх здобуто тільки 1 заліковий бал, перемога над "Хутровиком" була дуже необхідна.

Крім невдалої гри в попередніх турах, в яких господарі не набрали жодного очка, перед грою з ФК Угорники дискваліфікацю отримало троє гравців основного складу, серед них основний воротар. Ця деталь неабияк допомогла нашим гравцям. Вже на другій хвилині Шпільчак Сергій відкриває лік забитим голам вдало реалізувавши пенальті.

ФК Угорники після забитого м'яча тільки збільшили оберти. Особливо старався Щербина Василь, який в першому таймі відзначився дублем. Ще один гол на рахунку капітана - Іванціва Максима. Завершився перший тайм голом господарів і на перерву команди пішли з рахунком 4:1 на користь нашої команди.

В другому таймі на полі нашої команди з'явилися свіжі гравці. На 49 хвилині Бекеша Павло реалізував вдало вихід "сам на сам" з голкіпером. А через декілька хвилин третій гол забив Щербина Василь.

При рахунку 6:1 на полі після довгої перерви з'явився кращий бомбардир нашої команди в минулих сезонах Фірсов Артур, який набирає обертів після травми. Були і в нього хороші моменти. Але вже під завісу матчу пропустили наші футболісти після дальнього удару Пентелюка Олега.

"Медик-Лісівник" Солотвин – "Нептун-Покуття" Заболотів 1:1

Після цього туру наша команда піднялася на одну сходинку і займає 8 місце. Наступний матч ФК Угорники зіграють вдома 28 вересня (четвер), 16:00. В рамках 1/8 Кубку області приймаємо "Бескид" з Надвірної. Запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду.

Теги: фк угорники, хутровик тисмениця, першість області, шпільчак сергій, щербина василь, бекеша павло, іванців максим