Кубок чемпіонів міст і районів. Тур 3. Сезон 2016.

Кубок чемпіонів міст і районів. 3 тур

ФК Угорники - "Підгір'я" Назавизів

29 жовтня, смт. Отинія, стадіон "Колос".

Головний арбітр: Салаш Іван (м. Калуш).

Асистенти арбітра: Дідушицький Ігор (м. Івано-Франківськ), Дмитрук Мирослав (м. Івано-Франківськ).

Склад команди ФК Угорники: Кудла Мафтій, Ольшанецький Богдан, Ольшанецький Олег, Бойків Андрій, Кваснюк Михайло, Шпільчак Сергій, Іванців Максим (к), Курдибанюк Віталій, Щербина Василь, Баюрчак Дмитро, Фірсов Артур. Запасні гравці: Марчук Ігор, Хом'як Олег, Кочай Богдан.

Склад команди "Підгір'я" Назавизів: Барановський Роман, Худяєв Василь, Остапчук Петро, Логин Василь, Цимбалюк Андрій, Подоляк Руслан, Ровінський Степан, Голинський Олег, Максим'юк Андрій, Мигович Руслан, Загайкевич Андрій. Запасні гравці: Томин Микола, Гурмак Любомир, Іванов Василь, Ляхович Роман, Голинський Віталій, Загайкевич Михайло.

Голи: Кваснюк Михайло (6,8), Щербина Василь (36), Ольшанецький Олег (62,86), Фірсов Артур (72), Кочай Богдан (65,69).

Попередження: Логин Василь (37), Ровінський Степан (73).

ФК Угорники - Підгіря Назавизів

Перша домашня гра в Кубку чемпіонів міст і районів розпочалася за подібним сценарієм, як і минулої неділі. Вже на 8 хвилині матчу рахунок був 2:0 на нашу користь. Дубль на рахунку Кваснюка Михайла. ФК Угорники в першому таймі мали ще декілька непоганих нагод відзначитися. Але забили тільки під кінцівку першої половини. Відзначився Щербина Василь неймовірним ударом "ножицями".

Після перерви через травму на поле не вийшов Іванців Максим. Його замінив Кочай Богдан. А вже через декілька хвилин другого тайму поле покинув Кваснюк Михайло, який отримав прикру травму коліна. Та незважаючи на це команда зуміла ще 5 разів відзначитися. Дубль на рахунку Ольшанецького Олега і Кочая Богдана. Ще один гол забив Фірсов Артур.

Загалом гра пройшла за тотальної переваги нашої команди. Гравці порадували вболівальників хорошою грою і красивими голами. Єдиний негатив - це травма Михайла Кваснюка, який напевно вже не зможе допомогти команді в наступних матчах.

В іншому матчі нашої групи ФК Прибилів в домашньому матчі поступився команді з Чорнолізців - ФК "Козацький острів".

Турнірна таблиця після 3 туру має такий вигляд:

Місце Команда I В Н П М +/- O
1 3 2 1 0 16:1 +15 7
2 3 1 1 1 3:3 0 4
3 3 1 0 2 5:11 -6 3
4 3 1 0 2 3:12 -9 3

Наступний матч наша команда зіграє 30 жовтня в гостях в Назавизові. Початок матчу - 14:00. Запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду.

Теги: фк угорники, підгіря назавизів, кубок чемпіонів міст і районів, фірсов артур, щербина василь, ольшанецький олег, кваснюк михайло, кочай богдан