Першість Коломийського району з футболу. Тур 15. Сезон 2012.

6 серпня, 2012

5 серпня відбулися матчі 15 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала в гостях з командою "Ювента" Лісна Слобідка.

Перший тайм матчу пройшов в рівній боротьбі. Через велику температуру повітря наших гравцям було важко продемонструвати хорошу команду гру.

У другому таймі перевага була на нашій строні. Дуже гострі удари завдали Баюрчак Дмитро, Скотар Василь, Малашинський Богдан. Тільки завдяки вдалій грі воротаря з Лісної Слобідки нашим гравцям не вдавалося відкрити рахунок в матчі. Але на 80 хвилині вже й воротар не зміг допомогти після точного удару Скотара Василя. Матч так і завершився з рахунком 1:0 на нашу користь.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Гречух Іван, Соботник Петро, Скотар Василь, Баюрчак Дмитро, Зборовський Ігор, Хоміцький Любомир, Снітко Володимир, Малашинський Богдан, Гулій Юрій, Кінащук Андрій, Сарахман Мирослав, Кваснюк Михайло.

Юнацький склад виграв 4:2.

Після 15 туру наша команда займає 5 сходинку і відстає від лідера на 4 очки.

ФК Молодятин – ФК Лісний Хлібичин 3:0 2:1

Наступної неділі, 12 серпня ФК Угорники прийматимуть вдома лідера першості - команду ФК Молодятин. Запрошуємо вболівальників прийти на матч і підтримати нашу команду.