Першість Коломийського району з футболу. Тур 20. Сезон 2012.

16 вересня, 2012

16 сересня відбулися матчі 20 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники приймала вдома команду з Ценяви.

Футболісти ФК Угорники впевнено переграли команду Ценяви з рахунком 4:0. Перший тайм завершився з рахунком 2:0. А після перерви наша команда дещо збавила оберти. Через гру рукою Григоріва Володимира в штрафному майданчику, суддя призначив пенальті в наші ворота. Проте гості так і не зуміли забити гол. Впевнено відіграв Цінявський Іван. Після цього наша команда зуміла ще двічі вразити ворота суперника.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Гречух Іван, Соботник Петро, Кваснюк Михайло, Скотар Василь, Баюрчак Дмитро, Хоміцький Любомир, Малашинський Богдан, Гулій Юрій, Сарахман Мирослав, Мельник Михайло, Григорів Володимир, Форгач Михайло, Інгльот Роман.

Юнацький склад завершив матч з нічійним рахунком 1:1.

ФК Черемхів – ФК Молодятин 4:1 2:1

Наступної неділі, 23 вересня ФК Угорники гратимуть на виїзді з командою ФК Лісний Хлібичин і спробують взяти реванш за прикру поразку в першому колі. Запрошуємо вболівальників приїхати і підтримати нашу команду.

Теги: фк угорники, ценява, скотар василь, малашинський богдан