Першість Коломийського району з футболу. Тур 21. Сезон 2012.

24 вересня, 2012

23 сересня відбулися матчі 21 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала на виїзді з командою Лісного Хлібичина.

Наші футболісти пропустили першими. Потім зуміли відігратися. Відзначився Кваснюк Михайло. Та на жаль, наша команда пропустила знову. А десь в середині першого тайму суддя показав відразу пряму червону картку Гречуху Івану. Коментувати цей момент не хочеться. Але за такі ж дії футболісти з Лісного Хлібичина не мали навіть жовтої картки. Граючи в десятьох півтора тайму гравці ФК Угорники не пропустили, але й не забили гол. Матч так і завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Гречух Іван, Соботник Петро, Кваснюк Михайло, Скотар Василь, Баюрчак Дмитро, Хоміцький Любомир, Малашинський Богдан, Гулій Юрій, Мельник Михайло, Снітко Володимир, Інгльот Роман.

Юнацький склад поступився з рахунком 1:0.

"Нива" Джурків – "Вікторія" Велика Кам'янка 3:4 3:2

27 вересня ФК Угорники гратимуть на виїзді з командою "Ураган" Ворона. В першому колі наша команда без проблем виграла в команди з Ворони. Тому бажаємо нашим футболістам тільки перемоги. Запрошуємо вболівальників приїхати і підтримати ФК Угорники.