Першість Коломийського району з футболу. Тур 7. Сезон 2012.

21 травня, 2012

20 травня відбулися матчі 7 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала на виїзді з командою Ценява.

ФК Угорники, пропустивши першими, не зупинялися і протягом декількох хвилин зуміли забити 3 голи в ворота суперника. За ФК Угорники відзначилися Скотар ВасильХоміцький Любомир та Форгач Мирослав.

Другий тайм пройшов в рівній боротьбі. Моменти виникали і біля наших воріт і біля воріт суперника. В результаті матч завершився з рахунком 1:3. Після цієї перемоги наша команда перемістилася на 4 сходинку.

ФК Угорники грали в такому складі Гречух Іван, Соботник Петро, Форгач Мирослав, Злепко Петро, Скотар Василь, Баюрчак Дмитро, Кваснюк Михайло, Іванців Максим, Іванців Сергій, Малярчук Ігор, Хоміцький Любомир, Снітко Володимир.

Юнацький склад завершив матч нульовою нічиєю.

"Довбушівець" Печеніжин – "Вікторія" Велика Кам'янка 4:1 3:1

В четвер, 24 травня ФК Угорники будуть приймати вдома в рамках 1/8 кубку кайону команду з Малої Кам'янки. Початок матчу - 17.00.

Запрошуємо всіх фанатів і вболівальників прийти на цей принциповий матч і підтримати нашу команду.

Теги: фк угорники, фк ценява, скотар василь, хоміцький любомир, форгач мирослав