Першість другої ліги Івано-Франківської області з футболу

"Покуття" Коломия - ФК Угорники

17 вересня, м. Коломия.

Головний арбітр: Садловський Михайло (Тисменицький район).

Асистенти арбітра: Морис Володимир (м. Івано-Франківськ), Яцурак Андрій (м. Івано-Франківськ).

Склад команди "Покуття" Коломия: Мегдиник, Сіщук (Свірідов), Я. Ковальчук, Лазарович, Блонський, Петранюк (Борисевич), Габрух (Довганюк), Савчук, Ласійчук (А. Ковальчук), Попадюк, Нападюк (Підлетечук).

Склад команди ФК Угорники: Павлюк, Ольшанецький Б., Ольшанецький О., Бойків, Гурак, Шпільчак, Валько, Іванців (к), Федорук, Щербина, Данищук. Запасні гравці: Марчук, Курдибанюк, Бекеша, Герега, Баюрчак.

ФК Угорники поступилися в Коломиї в матчі 5 туру Першості області з футболу. Після пропущеного голу на першій хвилині нашій команді вдалося ще до перерви зрівняти рахунок. Відзначився Валько Олександр. В другому таймі завдяки голу Василя Щербини ФК Угорники вийшли вперед. Але необв'язковий фол на 82 хвилині матчу і пенальті реалізує А. Ковальчук. А на останній хвилині матчу прикра помилка нашого голкіпера і як підсумок - поразка з рахунком 3:2.

ФК Рогатин – "Медик-Лісівник" Солотвин 3:1

Наступний матч наша команда проведе в Тисмениці, 24 вересня. Запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду.

Теги: фк угорники, покуття коломия, першість області, валько олександр, щербина василь