"Сокіл" Коршів - чемпіон Коломийського району

19 жовтня, 2014

ФК Угорники - срібні призери чемпіонату Коломийського району з футболу!!!

День в Коршеві - це був чудовий день. Але не наш. ФК Угорники, не програвши жодного разу в другому колі і пропустивши за все друге коло тільки 4 голи, поступилися новому чемпіону 4:1. Є багато різних думок чому так сталося. Але напевно основна - не вистачило емоцій на останній вирішальний матч. Кінцівка сезону була найважчою для ФК Угорники зі всіх команд. Це і виїзд в Струпків, виїзд в Жукотин, виїзд в Малу Кам'янку і тільки одна домашня гра з Верхнім Вербіжем.

На жаль матч розпочався не дуже вдало. Вже на старті пропустили з пенальті. А потім ще один гол від Синчука Ярослава. В середині тайму гравці поступово перехопили ініціативу і під кінець першого тайму забили гол з пенальті і мали хороші моменти для того, щоб зрівняти рахунок. Другий тайм проходив в обопільній боротьбі і в останній десятихвилинці Угорники почали ризикувати, через що і поплатилися, пропустивши ще двічі.

Матч в Коршеві показав, що є над чим працювати і це друге місце є хорошим стимулом, щоб в наступному сезоні бути першими.

Дякуємо всім фанатам і вболівальникам за чудову підтримку протягом сезону. Дякуємо спонсорам і меценатам за витрачені кошти і свій час. Дякуємо футболістам за незабутній сезон!

Теги: сокіл коршів, фк угорники

Фото

Переглянути всі фото.

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 19 серпня, 2018
Рогатин
0:1
Угорники
Тисмениця
0:1
Заболотів
Бовшів
0:1
Городенка
Коломия
2:6
Чорнолізці
Косів
4:0
Делятин
Болехів
2:0
Солотвин
19 серпня, 2018
Рогатин
5:1
Угорники
Тисмениця
3:2
Заболотів
Бовшів
3:0
Городенка
Коломия
:
Чорнолізці
Косів
6:0
Делятин
Болехів
2:3
Солотвин
Турнірна таблиця