Турнір з міні-футболу на підтримку бійців Прикарпаття, поранених в зоні АТО

9 листопада, 2014

Призи турніру з міні-футболу на підтримку поранених бійців в зоні АТО

В суботу, 8 листопада, на майданчику з синтетичним покриттям відбувся турнір на підтримку поранених бійців Прикарпаття в зоні АТО.

В турнірі брали участь команди з Угорник, Отинії, Торговиці і Нижнева (Тлумацький район). Шість команда було розділено на дві групи:

3. МФК Отинія 1 3

Матчі проходили по два тайми, кожен по 12 хвилин. Групу А виграла команда МФК Угорники. Групу Б - команда з Нижнева.

3. МФК Отинія - МФК Князь 4:4

В півфінальних матчах МФК Нижнів виграв в Легенди за рахунком 2:0, а Угорники поступилися в серії пенальті Князю з рахунком 3:1.

В матчі за третє місце Угорники поступилися Легенді 3:2. Турнір виграла команда з Нижнева, переконливо перемігши МФК Князь з рахунком 6:2.

Турнір з міні-футболу в Угорниках

Під час турніру була нагороджена юнацька команда ФК Угорники, яка стала срібним призером Чемпіонату Коломийського району з футболу.

Нагородження юнацького складу ФК Угорники

Протягом турніру проходив збір коштів для поранених бійців з Прикарпаття. Зібрано 2000 гривень. Всі кошти будуть передані на лікування наших захисників.

Дякуємо всім командам за хорошу гру! Всі фото з турніру можна переглянути в альбомі https://vk.com/album-17739500_205534973 . Згодом на нашому сайті буде додано також відео з турніру.

Теги: турнір з міні-футболу, мфк угорники, мфк отинія, мфк легенда, мфк князь, мфк торговиця, мфк нижнів