Історія клубу

1957 рік.

За офіційними даними футбольна команда була створена в 1957 році. В той час у селі створили фізкультурний колектив "Колгоспник", обладнали спортмайданчики: футбольний, баскетбольний та волейбольний.

Сільську команду тренував Сай П.В. Кращими гравцями були Козачок В., Ясніковський М., Цібій М. та ін. У вихідні команда грала на виїзді (у навколишніх селах) або приймала футболістів на своєму полі. Постійна і вперта боротьба супроводжувала гру зі Струпківською футбольною командою. Приз був один: кожен футболіст здавав домовлену суму грошей, яку капітан команди передавав судді. Команда, яка виграла, забирала собі усю складену гравцями суму.

ФК Угорники - 1957 рік

Футбольна команда, 1957 рік.

Зліва - направо: начальник команди Пивоварчук Іван, Олійник Роман, Гулій Костянтин, Дубей Теодор, Цібій Михайло, Личківський Володимир, Василашко Іван, Дубей Петро, Петровський Михайло, Марцінків Йосип, Лесів Йосип, Каценяк Йосип

80-90 роки.

В 80-90 роках різні покоління угорницьких футболістів виступали за Славію з Отинії і Спартак зі Струпкова.

2010 рік.

А в 2010 році, за інніціативи Ігоря Дубея було сформовано нову команду, яка взала участь в Першості Коломийського району з футболу (зона Південь). Тоді кістяк команди складали футболісти Угорник, підсилені декількома гравцями з Отинії.

ФК Угорники - 2010 рік

ФК Угорники - 2010 рік.

Зліва - направо: Малашинський Богдан, Дубей Ігор, Котурбас Руслан, Малярчук Ігор, Сенюк Назар, Лесів Володимир (тренер команди), Кінащук Ярослав, Мельник Михайло, Кінащук Андрій, Злепко Петро, Гордий Ярослав

В дебютному сезоні за ФК Угорники виступали також Малярчук Роман, Дубей Андрій, Лесів Назар, Снітко Володимир, Гулій Юрій, Крицький Віталій, Телюк Василь, Шпінь Сергій, Кінащук Михайло, Тарасюк Сергій, Михайлишин Михайло, Цібій Микола, Кінащук Роман, Дубей Михайло, Іванюк Віталій. Дорослий склад команди зайняв сьому сходинку в турнірній таблиці. А юнаки, зайнявши друге місце в зоні Південь, в підсумку здобули бронзу. Зі всіма результатами команди можна ознайомитися на сторінці Сезон 2010.

2011 рік.

ФК Угорники - 2011 рік

ФК Угорники - 2011 рік.

Верхній ряд (зліва - направо): Малярчук Ігор, Кінащук Ярослав, Малашинський Богдан, Кваснюк Михайло, Котурбас Руслан, Іванюк Віталій, Гордий Руслан, Сенюк Назар.

Нижній ряд (зліва - направо): Дубей Юрій, Григорчук Назар, Дубей Ігор, Гулій Юрій, Мельний Михайло, Михайлишин Микола

2012 рік.

ФК Угорники - 2012 рік

ФК Угорники - 2012 рік.

Верхній ряд (зліва - направо): Дубей Ігор, Гулій Юрій, Малярчук Ігор, Мельник Михайло, Цінявський Іван, Дубей Юрій, Малашинський Богдан, Соботник Петро, Форгач Мирослав.

Нижній ряд (зліва - направо): Сарахман Мирослав, Гречух Іван, Хоміцький Любомир, Кінащук Андрій, Григорів Володимир.

2013 рік.

ФК Угорники - 2013 рік

ФК Угорники - 2013 рік.

Зліва - направо: Форгач Мирослав, Баюрчак Дмитро, Паньків Станіслав, Микицей Віталій, Інгльот Роман, Соботник Петро, Іванців Максим, Хоміцький Любомир, Кваснюк Михайло, Чухнов Андрій, Гречух Іван.

2014 рік.

Враховуючи виступи команди в минулому сезоні, було вирішено сформувати склад виключно з футболістів отинійського куща. Команду поповнили Дзісяк Михайло, Кондрат Михайло, Гурак Володимир, Хом'як Орест, Максимів Назар, Маланчук Мирослав, Горбачевський Ярослав, Іванців Роман. Як виключення, запросили досвідченого голкіпера Кудлу Мафтія. Завдання на сезон - місце в п'ятірці.

ФК Угорники - 2014 рік

ФК Угорники - 2014 рік.

Верхній ряд (зліва - направо): Снітко Володимир, Кінащук Андрій, Форгач Мирослав, Дзісяк Михайло, Кваснюк Михайло, Кудла Мафтій, Хоміцький Любомир, Іванців Максим, Кондрат Михайло.

Нижній ряд (зліва - направо): Гурак Володимир, Хом'як Орест, Максимів Назар, Кучер Дмитро, Маланчук Мирослав, Горбачевський Ярослав, Баюрчак Дмитро, Іванців Роман, Скотар Василь.

Після першого кола в активі було 7 перемог, 2 нічиї, 3 поразки і в підсумку 4 місце. Якщо надійною грою в захисті всі були задоволені, то атакувальна ланка потребула змін. Тільки 19 голів в 12 матчах не дозволяли розраховувати на вищий результат. В команду запросили нападника Фірсова Артура, який зумів за друге коло забити в ворота суперника 20 голів. В другій половині чемпіонату ФК Угорники продемострували найкращий результат. Це дозволило поборотися в останньому турі за золоті медалі з Коршевом. Але емоцій і сил після виснажливого сезону на останній матч не вистачило. Наші футболісти поступилися з рахунком 4:1 і фінішували другими.

ФК Угорники - срібний призер чемпіонату Коломийського району з футболу в 2014 році

А взагалі сезон варто занести однозначно в актив. Крім дорослого складу срібні медалі завоював і юнацький склад. Зі всіма результатами в 2014 році можна ознайомитися на сторінках Сезон 2014 і Кубок 2014, фотозвіти матчів на сторінці Фотоальбом 2014.

2015 рік.

Після срібних медалей в 2014 році перед командою було поставлене завдання виграшу чемпіонату Коломийського району з футболу в 2015 році. ФК Угорники поповнили захисник Олег Ольшанецький, півзахисники Іванців Сергій і Курдибанюк Віталій. Початок сезону команда провела на одному диханні. Запам'яталася перемога над минулорічним чемпіоном Соколом з Коршева з рахунком 5:0, впевнені домашні перемоги.  Вперше очки було втрачено тільки під кінець першого кола. Саме в цей період ключові футболісти отримали травми різного ступеня важкості. Відсутність Іванціва Сергія, Фірсова Артура, Кваснюка Михайла не дозволила команді продовжити виступи в Кубку Коломийського району з футболу. Команда припинила участь в 1/4 фіналу, поступившись ФК Жукотину.

ФК Угорники - 2015 рік

ФК Угорники - 2015 рік.

Верхній ряд (зліва - направо): Курдибанюк Віталій, Нестерук Дмитро, Ольшанецький Олег, Дзісяк Михайло, Кудла Мафтій, Кваснюк Михайло, Хоміцький Любомир, Максимів Назар.

Нижній ряд (зліва - направо): Іванців Сергій, Баюрчак Дмитро, Данищук Євген, Кондрат Михайло, Гурак Володимир, Кучер Дмитро, Фірсов Артур.

Перше коло команда завершила на першій сходинці в турнірній таблиці. Основним конкурентом були жукотинські футболісти. В другому колі команду поповнили Шпільчак Сергій і Качан Ярослав. ФК Угорники здобули 12 перемог і 1 раз зіграли в нічию з струпківським "Спартаком". Наші футболісти за два тури до завершення чемпіонату достроково здобули золото. ФК Угорники завершили чемпіонат з найкращою різницею забитих і пропущених, Кудла Мафтій став кращим голкіпером чемпіонату, Фірсов Артур став кращим бомбардиром команди.

ФК Угорники - чемпіон Коломийського району з футболу в 2015 році

Крім чемпіонату і кубку, ФК Угорники брали участь в турнірі на Кубок газети Вільний Голос, в якому здобули срібні нагороди. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Футбольний турнір на Кубок газети Вільний Голос.

Варто також зазначити, що всі домашні матчі команда проводила на стадіоні в Отинії. А угорницький стадіон за той час вдалося збільшити і розпочати будівництво роздягальні.

Зі всіма результатами в 2015 році можна ознайомитися на сторінках Сезон 2015 і Кубок 2015, фотозвіти матчів на сторінці Фотоальбом 2015.

2016 рік.

ФК Угорники - 2016 рік

ФК Угорники - 2016 рік.

Верхній ряд (зліва - направо): Баюрчак Дмитро, Іванців Максим (к), Іванців Сергій, Ольшанецький Олег, Кудла Мафтій, Дзісяк Михайло, Качан Ярослав, Марчук Ігор, Бойків Андрій.

Нижній ряд (зліва - направо): Григорів Любомир, Ольшанецький Богдан, Кондрат Михайло, Фірсов Артур, Щербина Василь, Шпільчак Сергій.

В 2016 році перед командою було поставлено завдання захистити титул Чемпіона району, здобутий в 2015 році і здобути Кубок району з футболу. За коротку зимову перерву вдалося зберегти основний склад команди і в той же час підсилити кожну з ланок. В команду запрошено досвідчених виконавців Ольшанецького Богдана, Бойківа Андрія та Щербину Василя.

Вже на старті чемпіонату стало зрозуміло, що цього сезону боротьба за золоті медалі буде надзвичайно напруженою. Поборотися за чемпіонство дозволяло фінансування в Струпкові, Дебеславцях, Матеївцях. Для того, щоб команда була готова до сезону, перед стартом чемпіонату зіграно товариські матчі з командами обласного рівня - івано-франківським Тепловиком та Касовою з Бовшева. Ці матчі показали дуже хороший потенціал нашої команди. І в перших турах команда забивала не менше 3 голів за матч. За перше коло ФК Угорники тільки двічі зіграли в нічию, всі решту матчі виграно. В другому колі команда не збавляла обертів і за два тури до завершення чемпіонату вдруге поспіль завоювала звання Чемпіона району.

Крім основного турніру, наші футболісти також вдало виступили і в Кубку та Суперкубку району з футболу.

В матчі Суперкубку проти жукотинського "Метеора" ФК Угорники домінували практично всю гру і  без проблем здобули бажаний трофей.

ФК Угорники - володарі Суперкубку коломийського району з футболу в 2016 році

В Кубку основну сітку ФК Угорники пройшли без проблем. І в фіналі перемогли принципово суперника - "Спартак" Струпків.

ФК Угорники - володар Кубку Коломийського району з футболу в 2016 році

Команда, здобувши "золотий дубль" і Суперкубок, не зупинилася на досягнутому. В обласному Кубку чемпіонів міст і районів ФК Угорники вдало виступили в груповому етапі і зуміли пробитися в півнальну стадію, де навесні 2017 зіграють з пістинським "Кременем".

Виступи команди були оцінені і на обласному рівні. ФК Угорники стали першим спаринг-партнером відродженої професійної команди "Тепловик-Прикарпаття". І хоча в тому матчі для команд були поставлені різні завдання, наші футболісти достойно протистояли майбутнім професіоналам.

Матч Тепловик-Прикарпаття - ФК Угорники

Зі всіма результатами в 2016 році можна ознайомитися на сторінках Сезон 2016 і Кубок 2016, фотозвіти матчів на сторінці Фотоальбом 2016.

2017 рік.

На початку року футбольним активом прийнято важливе рішення - ФК Угорники будуть виступати в обласних змаганнях - Першості Івано-Франківської області з футболу. Враховуючи те, що обласні замагання проходять за формулою "осінь-весна", а чемпіонат Коломийського району "весна-осінь" виникла піврічна змагальна пауза. За цей період значно активізувалася робота з облаштування стадіону та роздягалдьні.

Практично кожного дня проводилися роботи з газоном стадіону.

Змонтовано секційну огорожу навколо стадіону.

Придбано і встановлено нові футбольні ворота.

Придбано і встановлено нове табло з дистанційним керуванням.

На завершальний етап вийшли роботи по залиттю бетонної стяжки і монтажу трибун.

Але не тільки однією роздягалнею і полем жило село. 8 травня 2017 року МФК "Тепловик-Прикарпаття" став учасником Всеукраїнського проекту клубів Професіональної футбольної ліги «Зіркові уроки футболу» та провів майстер клас для учнів звичайної сільської школи Івано-Франківської області.

Гравці, тренери та керівництво команди провели тренування для дітей ЗОШ с. Угорники Коломийського р.-ну Івано-Франківської області, а також вручили юним спортсменам подарунки від партнерів проекту: ТМ JAKO, ТМ Живчик, ТМ Школярик та ТМ Gera. 

Учасниками цього чудового свята стали Президент клубу Василь Ольшанецький, головний тренер Володимир Ковалюк, тренер-селекціонер Ігор Гогіль, капітан команди Володимир Боришкевич, кращий бомбардир чемпіонату Ігор Худобяк, голкіпер Остап Вульчин, один з кращих захисників 2 Ліги Владислав Приймак та керівник прес-служби клубу Олександр Дем'янчук.

27 серпня, 2017 року в Угорники повернувася футбол. І відразу обласного ґатунку. Після дворічної перерви ФК Угорники відновили виступи на реконструйованому стадіоні. В гості цього сонячного дня до нас завітала команда з Заболотова. ФК Угорники здолали суперника з рахунком 4:1. Глядачі побачили справжню боротьбу на полі і не пожалкували витраченого часу, переглянувши футбол обласного рівня.

Загалом 2017 рік видався надзвичано насиченим, було чимало зроблено для покращення футбольної інфраструктури села. Були яркі матчі і прикрі поразки, які тільки додавали сил працювати ще натхненніше.

Фотозвіти матчів на сторінці Фотоальбом 2017.

Пошук
Тур
1
Тур 1, 19 серпня, 2018
Рогатин
0:1
Угорники
Тисмениця
0:1
Заболотів
Бовшів
0:1
Городенка
Коломия
2:6
Чорнолізці
Косів
4:0
Делятин
Болехів
2:0
Солотвин
19 серпня, 2018
Рогатин
5:1
Угорники
Тисмениця
3:2
Заболотів
Бовшів
3:0
Городенка
Коломия
:
Чорнолізці
Косів
6:0
Делятин
Болехів
2:3
Солотвин
Турнірна таблиця